Odreagování v těžkých časech: zlevnili jsme pro vás knihy Mladé fronty o 30 %

0
3951

Jelikož je v České republice momentálně omezený pohyb osob, většina z nás se snaží co nejvíce zůstávat doma. Každý pak tento volný čas využívá po svém – někdo pracuje, jiný sleduje seriály a další se snaží naučit něco nového. Pokud patříte mezi vášnivé čtenáře, určitě vás potěší, že jsme se rozhodli zlevnit knihy Mladé fronty o 30 %. Nouze o kvalitní čtení se tedy rozhodně bát nemusíte!

30% sleva na tituly Mladé fronty

Ačkoliv spousta z nás stále chodí do práce, tráví svůj čas ošetřováním pacientů v nemocnicích nebo třeba šije roušky a pomáhá starším občanům, mnoho lidí zůstalo kvůli rychlému šíření koronaviru doma. Ať už nemáte přes den do čeho píchnout, hledáte vhodné zpestření pro prarodiče nebo si chcete na chvilku oddechnout od své náročné práce, začíst se do nějakého pěkného románu je vždy skvělá volba.

Jelikož si moc dobře uvědomujeme, že v těchto časech mohou být knihy tím nejlepším zdrojem odreagování, rozhodli jsme se našim čtenářům poskytnout větší slevu a zlevnili jsme veškeré tituly Mladé fronty o 30 % (namísto původních 20 %). Zlevněné knihy si můžete objednat z pohodlí domova prostřednictvím našeho e-shopu.

Abychom zabránili dalšímu šíření nebezpečné nákazy na našem území, zavedli jsme na e-shopu také speciální omezení, která se týkají dopravy a plateb za jednotlivé knižní zásilky. Nezapomeňte si je tedy před objednávkou pečlivě přečíst.

Tipy na nejlepší čtení

Přemýšlíte, po jakých titulech sáhnout? Mezi nejnovější publikace z produkce Mladé fronty patří knihy Úniková hra a Vzdělaná, které se na pultech českých knihkupectví objevily v rámce březnového Velkého knižního čtvrtku. První z nich představuje napínavý thriller, kde čtyři bankéři z Wall Street společně uvíznou ve výtahu, na povrch vyplavou děsivá tajemství a začne drsný boj o přežití. Druhý titul vypráví příběh dívky, která se rozhodla odejít z domova, aby mohla získat vytoužené vzdělání.

Milovníky strhujících životních příběhů zaujme třeba memoár s názvem Paní smrt popisující osudy slavné odstřelovačky, román Nezlomná, jež vypráví o životě hraběnky Lety Brandisové, která se postavila nacistům během Velké pardubické, nebo román Debutantka z rodu Kennedyových.

Pokud dáváte přednost literatuře plné dojemných romantických momentů, zaujmout by vás mohla kniha Sexy hoteliér. Jedná se o poslední pokračování oblíbené série z pera Alice Claytonové, která obsahuje také romány Sexy farmář a Sexy mlékař.

Nezapomínáme samozřejmě ani na malé čtenáře. Jaké knížky jsou ideální na společné čtení s menšími dětmi a které tituly potěší větší knihomoly? Skvělou volbou jsou třeba Příběhy pozoruhodných dětí, které vypráví o zajímavých životních osudech malých hrdinů a zároveň nabízí spoustu tipů na vlastní seberealizaci. Především holčičky pak jistě potěší série Malá baletka, ale také příhody Amálie Zubaté nebo třeba Deník mimoňky.

Co se týče chlapců, těm by rozhodně neměl uniknout komiks Striker Force 7, na jehož tvorbě se podílel slavný fotbalista Cristiano Ronaldo. Zajímavé tipy na společné tvoření s dětmi nabídne třeba kniha Hurá! Jsou tu Velikonoce. A jaké čtení pořídit starším dětem? Skvělou volbou bude třeba série Smrtelné stroje, kterou má na svědomí Philip Reeve, nebo kniha Noční můry z temnot.

Ohodnoťte článek

Newsletter

Nenechte si utéct naše novinky!

Přejete-li si dostávat naše knižní novinky, stačí vyplnit Váš email.

Souhlasím s podmínkami

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno