Pšenice, hrozba skrytá v obalech potravin
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...Loading...

V roce 2013 vyšla kniha, která zaujala nejednoho člověka. Kniha Život bez pšenice, zaujala veřejnost nejen v USA ale po celém světě. Je spoustu knih o tom jak držet správně dietu a jak se zbavit vypouklého břicha, ale spoustu lidí už neví to, že pšenice hraje v životě velkou roli a bohužel ne tu správnou. Obecně na světě přibývá spoustu celiaků, tedy lidí co jsou alergičtí na lepek (pšenici).

Pšenice, pojem o kterém bychom se mohli bavit od rána do večera, avšak  kniha Život bez pšenice, je živým důkazem, že pšenice, kterou nám poskytují potravinové řetězce je pšenice pouze modifikovaná a chemicky upravená. Opravdu tato pšenice může celému lidstvu způsobit zdravotní potíže, včetně cukrovky, srdečních problémů, které vedou až k infarktu, nebo se jedná pouze o spiknutí proti farmaceutickým firmám?

V knize Život bez pšenice se dočtete spoustu informací a jak tvrdí autor knihy Dr. William Davis, takzvané vypouklé břicho je pouze následek z dnešní modifikované pšenice, která neroste do svých obvyklých rozměrů, ale je upravená tak aby rostla rychle do menších rozměrů a tím nasytila co nejvíce obyvatel na celém světě.

Když se podívate na Asijské typy lidí tak u nich nevidíte vypouklé břicho, většinou jsou všichni hubení a často jsem si pokládal otázku proč tomu tak je? Odpověď jsem našel až v této knize, kde jsem se dozvěděl, že oni ve svém jídle nemají skoro žádný lepek a proto oni netrpí tzv. pšeničným břichem.

Kniha mě natolik zaujala, že i já jsem vyzkoušel žít pár týdnu bez lepku a opravdu jsem se již po pár dnech začal cítit lépe. Už jsem neměl těžké břicho tak jako dříve když jsem snědl třeba rohlík, krajíc chleba, nebo těstoviny. Ze začátku jsem měl velký problém, neboť jsem milovník Italské kuchyně a nedat si těstoviny jednou za týden, to bych nemohl fungovat. Objevil jsem ale těstoviny, které jsou bezlepkové a tím jsem vyřešil můj problém a nyní po pár týdnech se cítím opravdu skvěle, jak fyzicky tak i psychicky.

Pokud chcete změnit život, zkuste si přečíst skvělou knihu Život bez pšenice od nakladatelství Jota.

Autor článku: Karel Petrů

9788074623097

644 zobrazení

Novinky e-mailem

Přejete-li si dostávat naše knižní novinky, stačí vyplnit Váš e-mail.

Nabídka pro knihovny

Získejte výraznou SLEVU na všechny tituly Mladé fronty.

VÍCE INFORMACÍ

Knižní klub

Tradiční program pro zástupce škol,s nabídkou knih zlevněných o 20 - 50 %

výhody klubu