Děti ze Sirotčince se vydávají do Podivného města
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...Loading...

Má se jednat o rozlousknutí celého příběhu Sirotčince slečny Peregrinové. Můžeme tomu ovšem věřit? Uvidíme, nechme se překvapit. Třetí díl s názvem Podivné město si pro děti ze sirotčince připravil mnoho neznámého. Jak se s tím poperou?

Londýnská podzemka jako začátek odvážné poutě
Nacházíme se v londýnské podzemce. Infikovali se sem stvůry společně s netvorem, ke kterému našel Jacob klíč v podobě „netvorštiny“. Takhle začíná třetí díl podivuhodného dobrodružství podivných dětí ze Sirotčince. A právě těm se krátí čas.

Nástrahy jsou na každém rohu
Vlak s podivnými dětmi a některými ymbryny dávno zmizel v tunelu. Zanechal po sobě pouze pachovou stopu. Emma a Jacob získali nového kamaráda, záhadného psa Addisona s brýlemi. Při dobrodružné a nebezpečné cestě se daná trojice střetává s dalšími podivíny, kteří jsou krutí i laskaví. Potykají si také s nebezpečnou závislostí, závistí i chorobnou touhou po moci.

Dva světy, který bude nakonec Jacobovým domovem?
Cesta válkou zničenou krajinou pro ně není procházkou růžovou zahradou. Získají ovšem nové spojence, kteří jim pomohou při větších nebezpečí, než se kterými se potýkali doposud. Stane se Jakob hrdinou? A ve kterém světě nakonec zůstane? Příběh trefně doplňuje 50 nových fotografií. V letošním roce se rovněž můžete těšit na filmové zpracování prvního dílu (Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti) v režii režiséra Tima Burtona.

http--d----l----l--img.pemic.cz--l--sortimg--l--018--l--9--l--1--l--0189113-23

693 zobrazení

Novinky e-mailem

Přejete-li si dostávat naše knižní novinky, stačí vyplnit Váš e-mail.

Nabídka pro knihovny

Získejte výraznou SLEVU na všechny tituly Mladé fronty.

VÍCE INFORMACÍ

Knižní klub

Tradiční program pro zástupce škol,s nabídkou knih zlevněných o 20 - 50 %

výhody klubu